Mõõdistusjoonis
paberil

Olete ise maja ruumijaotuse joonistanud ja üle mõõtnud või TULEN kohale ning teen seda mina. Vaja on, lisaks seintele, ka akende, uste, treppide, jm vajalike elementide täpseid mõõte ja kaugust lähimast seinast. Palun lisage majast ja ruumidest fotosid.

moodud_paberil

vana_joonis

Vana paberjoonis
aga puudulike mõõtudega

Sel juhul on kaks võimalust. Kas mõõdate puuduvad osad ja märgite joonisele või TULEN ja teen seda ise. Või tuletan olemasolevate mõõtude alusel (sel juhul võib eksimuse võimalus olla kuni 100 mm).


Paberjoonis
korrektsete mõõtudega

Võimalusel skaneerige see arvutisse või (juhul kui liiga suured) tehke fotod ja saatke mulle. Kui seda ei saa teha, siis TULEN ise järgi või saate selle saata pakiautomaati.

joonis_mootudega

Teostan joonised 2D .dwg formaadis ning vajadusel võin hoone ka 3D formaati mudeldada.
Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduge otse minu poole.


digitaliseerimine, digitaliseerimine dwg-formaati, digitaliseerimine elektroonilisse formaati, joonise digitaliseerimine, jooniste digitaliseerimine, projekti digitaliseerimine, projektide digitaliseerimine, paberprojekti digitaliseerimine, paberprojektide digitaliseerimine, paberkandjal projekti digitaliseerimine, paberkandjal projektide digitaliseerimine, vana projekti digitaliseerimine, vanade projektide digitaliseerimine, vana maja projekti digitaliseerimine, paberkandjal olevate jooniste digitaliseerimine, mõõdistustulemuste digitaliseerimine, käsitsi valmistatud projektide ja jooniste digitaliseerimine, olemasolevate jooniste ja paberkandjal projektide digitaliseerimine.